Dalībniekiem

Tavu viedokli te gaida un novērtē

Jūsu pieredze un viedoklis ir vērtīgs!
Pētījumos ir nepieciešams dažādu cilvēku viedoklis, tādēļ gaidām pieteikumus no cilvēkiem ar jebkura līmeņa izglītību, pieredzi vai bez tās. 

Piesakieties jau tagad un gūstiet atlīdzību par sava viedokļa paušanu. 

Jūs varēsiet paust viedokli par visdažādākajām tēmām, sākot no iecienītākās saldējuma garšas, līdz pat ekonomikas un tehnoloģiju tendencēm. 

Piesakieties aizpildot anketu. Pēc apstiprināšanas, ietversim Jūs pētījumu dalībnieku sarakstā, kam sūtīsim uzdevumus. Atteikties Jūs varēsiet jebkurā brīdī!

Kā tas notiek?

Pētījuma dalībniekam

Sazinies ar mums

(371) 2662-2352

Stabu iela 119, Rīga, Latvija, LV1009

creatiwe@creatiwe.eu

EnglishLatvia

Par pievienošanos Pētījumu dalībniekiem

Pēc pieteikšanās, uz norādīto e-pasta adresi Jūs saņemsiet identitātes apstiprināšanas kontroljautājumu un paplašinātu anketu pieredzes aprakstam. Identitātes pārbaude ir nepieciešama, lai izvairītos no atkārtota, autoram nepiederoša vai neeksistējoša konta reģistrēšanas. Tikai pēc tās aizpildīšanas reģistrācija būs pabeigta.

Pēc apstiprinājuma jūs būsiet pievienots Creatiwe pētījumu dalībnieku sarakstam. Atkarībā no tā, kāda veida projektos būsiet izvēlējies piedalīties, mēs iesaistīsim jūs rakstiskās aptaujās, attālinātās video intervijās vai praktisku pētījumu eksperimentālās grupās.

Pievienojoties Creatiwe pētījumu dalībniekiem, jūs piekrītat Creatiwe konfidencialitātes politikai, lietošanas noteikumiem un norēķinu noteikumiem.

Jūs variet rakstīt Creatiwe jebkurā laikā un lūgt dzēst savu profilu, lai pārtrauktu sadarbību.

Pētījuma dalībnieka pieteikums

About Survey Project Application

After submitting the Application, Creatiwe will contact You to harmonize the nuances of the survey. You will receive Sketch of the Project Deliverable, with research framework structure, estimated delivery time and precise Project costs.  You will be able to accept it, make corrections or cancel. 

After approval of Sketch you will receive a payment request.

After payment, within agreed time, you will receive Project deliverables.

creatiwe@creatiwe.eu

Survey Project Application

Paldies!

Pētījuma dalībnieka pieteikums ir nosūtīts.
E-pastā Jūs saņemsiet saiti uz dalībnieka reģistrācijas anketu.

Uz norādīto e-pasta adresi Jūs saņemsiet tālāko informāciju un saiti uz paplašinātu pieredzes apraksta anketu.  Aizpildiet to un mēs Jūs reģistrēsim uzdevumu saņemšanai.

Veiksmi darbā!

Thank You!

Project application is sent.

You will receive further information to the specified e-mail address.

We wish You success!