Igaunijas Republika ir neatkarīga valsts Ziemeļeiropā, Baltijas jūras austrumu piekrastē. Igaunijas neatkarība tika deklarēta 1918. gada 24. februārī, kopš tā laika valstī ir mainījušās varas un režīmi, tomēr tagad Igaunija ir neatkarīga valsts ar spēcīgām kultūras tradīcijām un attīstītu tautsaimniecību, īpaši inženiertehniskajās jomās.


Igauņi lepojas ar kultūras tradīcijām, kas jau 150 gadus pulcē dejotājus un dziedātājus uz Dziesmu un Deju svētkiem, kā arī attīstīto IT nozari un valsts atbalstu inovācijām, kas interesentiem ļauj nodibināt uzņēmumu Igaunijā tikai trīs darba dienu laikā. Uz Blockchain tehnoloģijām veidota valsts informācijas sistēma X-Road, kas ir decentralizēta informācijas sistēma valsts, pašvaldību un atsevišķu privātā sektora pakalpojumu apkalpošanai, pēc speciālistu aprēķiniem, tās lietotājiem un uzturētājiem ikgadēji ietaupa 800 gadu laika (avots).


Igaunijas biznesa vide var piedāvāt daudz priekšrocību, tādēļ sekojiet līdzi jaunumiem savā nozarē kopā ar mums: Igaunija – Datu un Jaunumu avoti.

Pasūtiet regulāru pārskatu jums aktuālās jomās un iknedēļas Jaunumu apkopojumu: Pieprasīt Piedāvājumu

Tikai regulāra informācija var sniegt jums pārliecību un spēju pieņemt lēmumus patstāvīgi!