Privātuma atruna

Šī informācija paskaidro kā tiek apstrādāta lietotāju informācija, dati, nodrošināts privātums un kam tā ir pieejama. Lietotāja dati pieder lietotājam.

Visi servisā ievietotie lietotāju personas dati tiek aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas un EU normatīvajiem aktiem.

Lietojot servisu, šo tīmekļa vietni vai lietotnes, jebkurš apmeklētājs izsaka piekrišanu, ka CREATIWE veic attiecīgā lietotāja personas datu apstrādi Fizisko personu datu aizsardzības likuma izpratnē.

Lietotāju datu apstrādes mērķis: lietotāju datu glabāšana un apstrāde pēc viņa izteiktas vēlmes, piemēram, foto, video, audio, teksta failu vai rezerves kopiju glabāšanai vai lietotāju dažāda satura pieejamības nodrošināšanai CREATIWE tīmekļa vietnē, pakalpojumu aprakstos un darba uzdevumos minēto, CREATIWE pakalpojumu nodrošināšanai.

1. CREATIWE glabā un apstrādā datus un failus, vajadzības gadījumā tos saistot kopā ar personu datiem un veikto darbību datiem, ar nolūku nodrošināt servisa darbību tādā apjomā, kā tas ir aprakstīts šajā vietnē un produktu aprakstos.
2. CREATIWE izmantojam unikālus lietotāja identifikatorus vai sīkdatnes, lai autentificētu un autorizētu lietotājus, lietotāja datoru vai ierīci un lai CREATIWE spētu nodrošināt pakalpojumu lietojamību. IT sistēmas žurnālos saglabā informāciju par izmantoto interneta pārlūku, apmeklētajām saitēm, operētājsistēmu un IP adresi.
3. CREATIWE var vākt informāciju, kas apliecina lietotāja personību, izmantojot tādus paša lietotāja ievadītus datus kā vārdu, adresi, telefona numuru vai e-pasta adresi. Ja lietotājs autorizējas, izmantojot sociālo tīklus, ar lietotāja piekrišanu, CREATIWE var izmantot profila vizītkartē pieejamo informāciju.
4. CREATIWE sistēma nav veidota, tā lai personas informācija būtu ievākta vai saistīta un reģistrēta ar visām darbībām, kas veiktas CREATIWE, ja tam nav racionāla iemesla.
5. CREATIWE neglabā identificējamu informāciju par bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem. Ja lietotājam ir informācija, ka šādi dati pie CREATIWE glabājas, tad lūdzu sazinieties ar CREATIWE, lai varētu identificēt un dzēst šo informāciju.
6. CREATIWE var saglabāt lietotāja norādīto ģeogrāfisko lokācijas vietu.
7. Lietotājs var sazināties ar CREATIWE, lai saņemtu informāciju par to, kādi dati par viņu ir pieejami CREATIWE. Kā arī pieprasīt mainīt vai dzēst šo informāciju, dzēst sava konta failu saturu vai visu lietotāja kontu.
8. CREATIWE glabā datus nenoteiktu laika posmu – tik, cik tas ir nepieciešams pakalpojumu sniegšanai.
9. CREATIWE nedalās ar identificējamu personu datu informāciju ar citiem uzņēmumiem vai pakalpojuma sniedzējiem. Pakalpojuma ietvaros izmantojot tikai anonīmu informāciju, pēc kuras konkrētu lietotāju nav iespējams identificēt.
10. Reklāmas kompānijas, iespējams, izmanto (apkopo) anonīmus Lietotāju datus par Lietotāju interesi saistībā ar izvietoto reklāmas saturu.
11. Lietotāju intereses un lokācijas dati var tikt izmantoti, lai tos saistītu ar konkrētu ierīci no kuras Lietotājs strādā.
12. Ja Jums rodas papildus jautājumi vai bažas par Lietotāju datu privātumu, sazinieties ar CREATIWE izmantojot mājaslapā pieejamo kontakt forumu, vai rakstot uz creatiwe@creatiwe.lv
13. Pētījumu kompānijas ar mūsu atļauju var piekļūt Lietotāju anonīmajiem datiem un izmantot tādu informāciju kā IP adresi un ierīces ID, lai CREATIWE labāk izprastu savu lietotāju paradumus un vajadzības. Šīs kompānijas Lietotāju datiem garantē konfidencialitāti.
14. CREATIWE apņemas darīt visu nepieciešamo, lai nodrošinātu Lietotāju datu drošību. CREATIWE šifrē datu pārsūtīšanas kanālus, taču neviena šifrēšanas metode nenodrošina aizsardzību pret cilvēku izraisītām kļūdām vai hakeru uzbrukumiem.
15. Informācija, ko CREATIWE saņemam vai apkopo var tikt izvietota vai apkopota uz datoriem/serveriem tajās valstīs, kurās CREATIWE strādā vai lietotājs izmanto pakalpojumu.
16. Lai nodrošinātu servisu CREATIWE var nodot anonīmu informāciju trešajām pusēm par lietotāju, ja to nosaka normatīvie akti. Ja CREATIWE ir aizdomas, ka tā satur pretlikumīgu informāciju vai informāciju, kas var draudēt mūsu servisa darbībai, informācija netiks dzēsta, taču CREATIWE brīdinās Lietotāju un aicinās pakļauties normatīvajiem aktiem un noteikumiem.
17. Šī privātuma politika pēdējo reizi ir atjaunota 2021. gada 8. oktobrī un ir spēkā līdz jaunajām izmaiņām. Par izmaiņām CREATIWE informēs interneta vietnes sadaļā – Privātuma politika, vai sūtīs paziņojumu uz lietotāja reģistrēto e-pasta adresi.

EnglishLatvia

About Survey Project Application

After submitting the Application, Creatiwe will contact You to harmonize the nuances of the survey. You will receive Sketch of the Project Deliverable, with research framework structure, estimated delivery time and precise Project costs.  You will be able to accept it, make corrections or cancel. 

After approval of Sketch you will receive a payment request.

After payment, within agreed time, you will receive Project deliverables.

creatiwe@creatiwe.eu

Survey Project Application

Thank You!

Project application is sent.

You will receive further information to the specified e-mail address.

We wish You success!