Dalībniekiem

Tavu viedokli te gaida un novērtē

Jūsu pieredze un viedoklis ir vērtīgs!
Pētījumos ir nepieciešams dažādu cilvēku viedoklis, tādēļ gaidām pieteikumus no cilvēkiem ar jebkura līmeņa izglītību, pieredzi vai bez tās. 

Piesakieties jau tagad un gūstiet atlīdzību par sava viedokļa paušanu. 

Jūs varēsiet paust viedokli par visdažādākajām tēmām, sākot no iecienītākās saldējuma garšas, līdz pat ekonomikas un tehnoloģiju tendencēm. 

Piesakieties aizpildot anketu. Pēc apstiprināšanas, ietversim Jūs pētījumu dalībnieku sarakstā, kam sūtīsim uzdevumus. Atteikties Jūs varēsiet jebkurā brīdī!

Biežāk izdotie jautājumi un atbildes

Dalībnieki piedalās mūsu klientu pasūtītos pētījumos un to aptauju vai sesiju biežums var svārstīties no divām līdz desmit reizēm mēnesī.

Jā, noteikti! Pirms katra pētījuma uzdevuma, mēs sūtīsim jums ielūgumu saskaņot sesijas laiku, ja norise būs plānota tiešsaistē. Ja būs nepieciešams aizpildīt anketu, tad to jūs varēsiet darīt jebkurā jums ērtā laikā, ievērojot galējo termiņu darba rezultāta iesniegšanai. Uzaicinājumā būs ietverta iespēja nosūtīt atteikumu dalībai šajā pētījumā.

Ja būs nepieciešams aizpildīt anketu, jūs saņemsiet saiti uz to, jūsu norādītajā e-pasta adresē.
Par lietojamības testiem un citām tiešsaistes darba sesijām, mēs jums sūtīsim, uz anketā norādīto e-pasta adresi, ielūgumu dalībai un laika saskaņošanai, piedāvājot vairākus laika logus.

Jūsu sniegtā informācija tiek lietota vienīgi dalībnieku atlasei un segmentēšanai uzņēmuma iekšīenē. Šī informācija nekādā gadījumā netiek nodota vai rādīta trešajām personām.
Piedaloties pētījumā dalībnieks tiek identificēts tikai ar kārtas numuru un ārpus uzņēmuma nododamie materiāli nesatur nekādu informāciju, kas var ļaut dalībnieku identificēt, kā noteiktu privātpersonu.
Anketās, videomateriālos un citos materiālos pieejamā informācija, pirms nodošanas klientam, tiek anonimizēta.
Reklāmas vai publiskošanas nolūkos tiek lietoti tikai materiāli, kas speciāli radīti šim nolūkam un tam piekrišanu devuši visi iesaistītie dalībnieki.

Atlīdzības apmērs par dalību konkrētajā pētījumā tiek nosūtīts kopā ar uzaicinājumu tajā piedalīties vai saiti uz aptaujas anketu. Ielūgumā norādītā atlīdzība ir norādīta Eiro valūtā un tiek izmaksāta, kolīdz sasniedz vai pārsniedz 10 EUR.
Atlīdzība konkrētajā projektā tiek piešķirta tikai tad, kad darbs ir pabeigts atbilstoši noteikumiem un iesniegts Creatiwe norādītajā veidā.
Pēc darba pabeigšanas un iesniegšanas dalībnieks vienas darba dienas laikā e-pastā saņem informāciju par piešķirto atlīdzību un tās uzkrājumu, kā arī uzaicinājumu aizpildīt jau sagatavotu maksājuma pieprasījumu, ja uzkrājums sasniedz vai pārsniedz 10 EUR.
Par vienkāršu anketu rakstveidā atlīdzība ir no 2 EUR par anketu.
Par darba sesiju sākot no 10 EUR par sesiju. Sesijas garums ir no 30 līdz 60 minūtēm un tas tiks noradīts projekta ielūgmā.

Gandrīz visi projekti ir mērķēti uz jūsu pieredzi darbā ar testējamo mājas lapu, programmu vai citu produktu. Ja lūdzam jums strādāt ar programmu, vai mājas lapu, kameru nav jāieslēdz, tikai nepieciešams kopīgot ekrānu telefonam vai datoram. Retos gadījumos var būt vajadzība ieslēgt kameru, bet par to būs rakstīts jums nosūtītajā ielūgumā uz jaunu darba sesiju. Skaņu gan būs jāieslēdz visās sesijās.

Kā tas notiek?

Pētījuma dalībniekam

Sazinies ar mums

(371) 2662-2352

Stabu iela 119, Rīga, Latvija, LV1009

creatiwe@creatiwe.eu

EnglishLatvia

Par pievienošanos Pētījumu dalībniekiem

Pēc pieteikšanās, uz norādīto e-pasta adresi Jūs saņemsiet identitātes apstiprināšanas kontroljautājumu un paplašinātu anketu pieredzes aprakstam. Identitātes pārbaude ir nepieciešama, lai izvairītos no atkārtota, autoram nepiederoša vai neeksistējoša konta reģistrēšanas. Tikai pēc tās aizpildīšanas reģistrācija būs pabeigta.

Pēc apstiprinājuma jūs būsiet pievienots Creatiwe pētījumu dalībnieku sarakstam. Atkarībā no tā, kāda veida projektos būsiet izvēlējies piedalīties, mēs iesaistīsim jūs rakstiskās aptaujās, attālinātās video intervijās vai praktisku pētījumu eksperimentālās grupās.

Pievienojoties Creatiwe pētījumu dalībniekiem, jūs piekrītat Creatiwe konfidencialitātes politikai, lietošanas noteikumiem un norēķinu noteikumiem.

Jūs variet rakstīt Creatiwe jebkurā laikā un lūgt dzēst savu profilu, lai pārtrauktu sadarbību.

Pētījuma dalībnieka pieteikums

Examples

You can choose from surveys, remote video surveys, or usability tests that monitor how a user is performing their tasks and record what could be improved in the usability of the product, software, or website.

There are various ways to combine these types of research.

We can tailor research to the client’s wishes and needs.

Survey

Video survey

Usability test

About cooperation opportunities

About Survey Application

After receiving the research application, Creatiwe will contact you to agree on the research methods, tasks, time, choice of participants and budget.

At the agreed time, you will receive research results, which will include a presentation of the research results with conclusions and suggestions, anonymous research data and session records.

Feel free to write or call us if you want to talk to us and formulate a research project together.

creatiwe@creatiwe.eu

+371 26622352

Survey Application

Paldies!

Pētījuma dalībnieka pieteikums ir nosūtīts.
E-pastā Jūs saņemsiet saiti uz dalībnieka reģistrācijas anketu.

Uz norādīto e-pasta adresi Jūs saņemsiet tālāko informāciju un saiti uz paplašinātu pieredzes apraksta anketu.  Aizpildiet to un mēs Jūs reģistrēsim uzdevumu saņemšanai.

Veiksmi darbā!

Thank You!

Project application is sent.

You will receive further information to the specified e-mail address.

We wish You success!